Vita Tel

____quality____

Hakkımızda

 Ana Sayfa / Hakkımmızda

Vitatel Hakkında

Değişimin bir parçası olarak kendimizi sürekli yenileyerek, sizlerin güveni ve desteği ile ülkemizin lider firması olma yolunda sürekli daha iyisini yapmayı hedeflemekteyiz.2010 yılından itibaren metal sektöründe edindiğimiz birikimlerimiz ile Bursa – Nilüfer ilçesindeki fabrikamızda modern teknoloji ile üretim yapmaktayız. Tel örgü, çim çit, panel çit, jiletli ve dikenli tel imalatlarımız ve profesyonel uygulama ekibimiz ile müşterilerimizin taleplerini en üst seviyede karşılamak için durmadan çalışmaya devam ediyoruz.

Genç, dinamik ve üst düzey teknik yeterliliğe sahip firmamız, profesyonel kadrosuyla sektöre yüksek kalite anlayışı ve müşteri memnuniyeti getirmeyi amaçlamaktadır. Kalite ve estetiği ekonomik şartlarda müşterilerimize sunmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Değişimin bir parçası olarak kendimizi sürekli yenileyerek, sizlerin güveni ve desteği ile ülkemizin lider firması olma yolunda sürekli daha iyisini yapmayı hedeflemekteyiz.


Misyonumuz

Vita Tel ve Çit Sistemleri, modern teknolojiyi kullanarak, uluslararası standartlarda ve rekabetçi fiyat politikası ile satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetine odaklanmış kurumsal ve girişimci bir şirkettir.


Vizyonumuz

Farklılaşan müşteri ihtiyaçları doğrultusunda daha yüksek kalitede ve daha düşük maliyet ile üretim yaparak, müşteri memnuniyetini arttırmak, gelişen teknolojileri takip ederek yurt dışı pazarlara açılmak, böylece sektörün öncü ve lider firması olmak.

Copyright © 2021 Vitatel By Vitafence | All rights reserved. Hosting & Domain by Medya Jas Bilişim